آموزش ساخت هواپیمای اف 22


بعد از انتشار دوره آموزشی ساخت هواپیمای ترینر PT40 در سایت ساخت پرواز و آیشین مارکت، تصمیم گرفتیم که با موسساتی که در زمینه آموزش کار میکنند، همکاریهای بیشتری داشته باشیم.

در این راستا با شرکت فرادرس وارد مذاکره شده و یک دوره جدید از سری آموزشهای ساخت هواپیمای رادیو کنترل را در استودیو شرکت فرادرس تهیه کردیم.

بعد از چند ماه که فرایند ضبط و تدوین ویدیوهای آموزشی طول کشید، بالاخره در تاریخ 14 دیماه (سال 1402) این دوره آموزشی در وبسایت فرادرس قرار گرفت.این آموزش، به صورت کاملا کارگاهی بوده و طوری فیلمبرداری شده است تا کارآموز دوره، نحوه انجام کار را از زوایای مختلف مشاهده کرده و بتواند فرایندهای لازم را طبق موارد ذکرشده توسط مدرس، به درستی انجام دهد تا هواپیمای ساخته‌شده کاملا منطبق با اصول فنی هوافضا بوده و به راحتی بتواند پرواز کند.

محمد طایفه حسنلو


مدرس دوره‌های ساخت و پرواز هواپیماهای رادیو کنترل

ایشان، از سال ۱۳۹۲ به طور حرفه‌ای وارد حوزه ساخت و پرواز شده و برگزاری حضوری دوره‌های آموزشی ساخت و پرواز در طی چهار سال متوالی، از جمله سوابق ایشان در این زمینه به حساب می‌آید

همچنین آقای حسنلو مدیریت وبسایت ساخت و پرواز و وبسایت آیشین مارکت را بعهده داشته و در حوزه ساخت و پرواز هواپیماهای رادیو کنترل تفریحی، فرد شناخته شده و با تجربه ای بحساب می آیند .


 X

بستن منو

  پشتیبانی سایت :
09123085676